İletişim No 0312 350 24 46

Mail tablocuyunus@gmail.com

Tuval

Tuval

Tuval nedir? Nerelerde kullanılır ve nasıl hazırlanır?

Tuval, resim yapılmak için kullanılan veya kullanan insanın zevkine göre renk değişimi yapılabilen bez ile kaplı boş tablolar da diyebiliriz. Tuvalleri ister hazır olarak satın da alabilirsiniz isterseniz kendiniz evde de yapabilir, üzerine astar atarak da kullanabilirsiniz.

Tuvaller genel olarak fotoğraf baskısı veya herhangi bir resim çalışmalarında da  kullanılabilir bunların dışında ise yağlı boylar ve akrilik çalışmalarda da oldukça yaygındır. Tüm bunların yanında tuval hazırlamak isterseniz öncelik tuvalinizin hangi boyutlarda olmasıdır.

Hazırlamak istediğiniz tuvalin boyutlarına göre bez kullanmalı ve tuvale uygun oranlarda kesilip bezin tuvale göre gerdirme işlemini yapmanızda fayda vardır. Gerdirme işleminde ise en önemli detay kullanılacak olan bezin ne kadar kaliteli olduğu ve kumaşın çeşidinin tuvalin kalitesinde oldukça fazla etkisi vardır.

Admin

3928 Görüntüleme

Yorum

Tuval

Uçurtma ÇıtasıKanvas Çıtası ŞaseKanvas TabloŞovaleTuvalPlastik ÇerçeveAhşap Çerçeve
TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI TUVAL SATIN AL, DOUBLE TUVAL, KALİTELİ TUVAL, RESİM TUVAL İMALATI
Tuval Siyah Tuval Double Tuval Satınal ressamlar için tuval pamuklu tuval kaliteli tuval
©2018 Durusoy Çerçeve - Tüm hakları saklıdır. Yunus Medya

Çerçeveci

Sanatsal Çerçeve

Tuval

Şovale

Kanvas Tablo

Ahşap Çerçeve

Resim Sehpası

Kanvas Çıtası

Online Müşteri Hizmetleri