Durusoy Çerçeve Müşteri Hizmetleri 0545 350 24 46
Durusoy Çereçve Hakkımzıda

Yılların birikiminin başarıyla, güvenle, onurla; taçlanmış adıdır. Yurtiçinde kendini ispatlamış markalaşmış firmamız, ülkemizin gururu olmuştur.

Deneyimli, uzman kadromuzun bilgi ve birikimleriyle her gün geliştirip büyüttüğü Durusoy Çerçeve insani ve etik değerlerden ödün vermeden iş dünyasındaki başarılı yükselişini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini temel alan Durusoy Çerçeve ürün ve hizmette yüksek kaliteyi, fiyatta uygunluğu ilke edinmiştir.

Durusoy Çerçeve de bütün çalışanlarımızın ilk misyonu müşteri memnuniyeti ve titizlik üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizi memnun etmek, bizden hizmet alan bizi tercih eden müşterilerimize karşı itibarlı ve onurlu duruşumuzu sürekli yenileyerek 3.nesillere de aktarabilmek maksadı ile iş hayatına devam ediyoruz.

Durusoy Çerçeve sizi hayatla buluşturur. Yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi, yüksek üretim hızıyla sektörde farklı bir konumda olan Durusoy Çerçeve; sanat ve yaşam odaklı bakış açısıyla, Çerçeve, Tuval, Şase, Şovale üretmektedir.

Kalite ve estetiğin uyumundan doğan güzelliği sunan Durusoy Çerçeve, bu bilinc ile çalışır.